środa, 25 listopada 2015

Najlepszy prezent na święta? Własnoręcznie zrobiony! Rysunek Kota

Z racji tego, że zbliżają się święta i pewnie wiele z was szuka pomysłu jak obdarować bliskie osoby, pomyślałam, że może spodoba się tam mój pomysł i uważacie podobnie do mnie :) Myślę, że najlepszymi prezentami nie są te drogie, lecz te, w które włożyło się serce, którym poświęciło się wiele pracy. Nie musi to być markowa torba by spodobała się drugiej osobie. Skoro jesteście na moim blogu znaczy, że interesujecie się sztuka i sami też coś tworzycie :) Może właśnie warto zrobić coś własnoręcznie i obdarować tym drugą osobę? Założę się, że więcej radości sprawi zrobiony przez was szalik w ulubionych kolorach niż kupiona w sklepie płyta z muzyką. Sama widzę po ludziach jak wiele radości widać w oczach moich przyjaciół i znajomych, kiedy ofiaruje im jakiś mój rysunek. Zawsze wtedy słyszę, że nie musiałam poświęcać tyle czasu, że mogłam się w tym czasie zająć czymś innym np nauką. Może zamiast kupować kolejna parę skarpetek ulepcie jakąś figurkę z modeliny? A jeśli zajmujecie się sutaszem to dla przyjaciółki zrobić piękne kolczyki? 
Ostatnio narysowałam tego słodkiego kociaka dla znajomej osoby. Ten kot to Karakal. Jest niewiele większy od kota domowego i ma ogonki za uszach jak ryś :) Myślałam by zrobić kiedyś tutaj jakiś tutorial jak rysuje tak realistyczne futro. Wiem, że koty z tej serii bardzo się podobają wielu osobom. Chciałabym się z wami podzielić moimi sekretami ;) Póki co muszę najpierw skończyć parę prac, które czekają na swoją kolej.


Czas pracy: 3-4 h
format 20x29,7cm
technika: ołówki Kon-I-Noor 2b, 4b + ołówek automatyczny Faber Castel TK - FINE VARIO

Jak się wam podoba? Może macie jakieś ciekawe propozycje rysunków? :) Pochwalcie się też co wy ostatnio stworzyliście. I jakie macie plany na prezenty w tym roku ;) Brak komentarzy:

Prześlij komentarz