środa, 16 września 2015

Rysunek - American Horror Story - Tate Langdon; Nowy szkicownik

Jakiś czas temu kupiłam sobie nowy szkicownik. Długi czas zbierałam się do "rozdziewiczenia" go pierwszą pracą. No i oto efekt :)


Czas pracy: coś koło 4h
format 21 x 29,7 cm (A4)
technika: ołówki Koh-I-Noor 2B i 4B + ołówek automatycznySzkicownik to Canson Notes, A4 z gładkimi kartkami o gramaturze 120g/m2. Musze powiedzieć, że na początku trochę się bałam tego papieru. Nie wiadomo jak będą się zachowywać na nim kredki i ołówki ale... jestem bardzo zadowolona :) To co mnie w nim urzekło to przede wszystkim piękna, błękitna okładka z tworzywa sztucznego. Uwielbiam zeszyty tak oprawiane. Nie niszczą się tak szybko jak zwykłe papierowe okładki, nawet te sztywne. Musze upolować jeszcze inne kolory tych zeszyto-szkicowników. Widziałam w internecie, że są dostępne w wielu kolorach min pomarańczowy, różowo-czerwony, fiolet (o tak, ten jest świetny), zielony no i niebieski, który mam.

Koniecznie napiszcie jak podoba się wam pierwszy rysunek w nowym szkicowniku. I czy kojarzycie tą postać. Uwielbiam serial American Horror Story, a że wielkimi krokami zbliża się nowy sezon i już nie mogę się doczekać go, to postanowiłam, że wybór padnie właśnie na Tate (czyt. "Tejta" ;) )

1 komentarz: