wtorek, 18 sierpnia 2015

Pierwszy filmik na yt - speed painting lynx

Udało się! Po kilkunastu godzinach składania i renderingu, udało mi się obrobić pierwszy filmik na yt :) Serdecznie zapraszam was do obejrzenia, komentowania i zostawienia łapki w górę :)


Długi czas się zbierałam by cokolwiek wstawić na mój kanał. Zawsze służył mi tylko do zostawiania łapek w górę, subskrybowania innych czy do komentowania (chociaż to rzadko robię). Planowałam na początek nagrać coś innego. Miałam trochę materiału "gadanego" ale wyjechałam na wakacje, nie zmontowałam tego, a poza tym nie podobało mi się za bardzo to co z tego wyszło. Pomyślałam, że skoro moją pasją jest sztuka to mogę pierwszy nagrać speed painting :) Ten ryś ma być prezentem dla bliskiej mi osoby. Ten egzemplarz lub jego kopia, nad którą właśnie pracuję. Zreszta... pisałam już o tym :)

Serdecznie was zapraszam na mój kanał. Nie będzie on tylko poświęcony sztuce. Chciałabym wstawiać tam wszystkie "dziewczyńskie" filmiki typu outfity, denka, ulubieńcy itp.Dajce mi kopa i motywacje by rozwijać ten kanał. Bardzo tego od was potrzebuję :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz